Tesisler de ya da bahçeler de yer alan yeşil alanlar ve bitkilerin bakımı, peyzaj düzenlemeleri, ilaçlama ve budama gibi hizmetlerin bilimsel yöntemlerle çözülmesi gerekiyor.

Bahçelerinizin sahip olduğu özellikler ve ihtiyaçları farklı farklıdır. Ağaçlara, çim ve çiçeklere yapılacak yanlış uygulamalar onların ölmesine sebep olabilir. Sahip olduğunuz nadide bahçelerin korunması ve güzelliklerini sürdürmeleri için mutlaka profesyonel destek almak gerekmektedir.

EN&TU GRUP, bahçelerinizde peyzaj düzenlemelerini ve bakım hizmetlerini, peyzaj mimarımız ve bahçıvanlarımız özenle yapmaktadır. Saha ve fizibilite analizi, kaynak ve çevresel etki etüdü ile su yönetimi uygulamalarını içeren anlayışla bahçe hizmetlerini verir.

EN&TU GRUP, bahçe hizmetleri çim biçme, ağaç ve çalı bakımı, budama, çiçek dikimi ve bakımı, gübreleme, zararlı ot temizliği, sulama yönetimi gibi tüm bahçe ve peyzaj hizmetlerini içerir.

EN&TU GRUP, yeşil alan bakım destek ekibi ağaçlandırma, toprak araştırması, bahçıvanlık, golf alanları bakımı ve sulama hizmetlerini vermektedir.

Bahçelerinizin daima sağlıklı görünmesi ve canlılığını koruması yapılacak bakımla mümkündür. Değerlerin korunması ve güzelleştirilmesi ilkesiyle hareket eden EN&TU GRUP, bahçe bakım ekibi, tüm bu hizmetleri profesyonelce sunmaktadır.