Misyon

  • Hedefimiz; hizmet sektörüne getirdiğimiz, yenilikçilik anlayışı ve kaliteli sürdürülebilir hizmet anlayışı ile EN&TU Grup olarak firmamızdan hizmet alan tüm müşterilerimiz açısından tercih edilen bir firma olmaktır.
  • Bu hedefimize; yüksek müşteri odaklılık, yüksek kalite, en iyi şekilde ve profesyonel eğitimli kadromuzla çalışarak; müşterilerimize şeffaflık-dürüstlük ve güven odaklı, çalışan haklarını gözeten ve doğayı koruma amaçlı hizmet anlayışıyla yoluna devam etmektedir.

Vizyon

  • Müşteri Odaklılık ve Süreklilik
  • Hizmet Mükemmelliği ve Kalitesi
  • Hizmet Geliştirilmesi ve Devamlılığı

EN&TU GRUP, bir yerli yatırım girişimi olup; müşterilerinin hizmet sektörü ve kendi alanlarındaki deneyimlerini kullanarak, bu sektörün dinamiklerine değer katmak ve farklılık ortaya koymak üzere kurulmuş bir şirkettir.

EN&TU GRUP’nun amacı; müşterisini var oluş nedeni olarak kabul ederek; sağladığı tüm

hizmetlerde ölçülebilir bir kalite ve güven standardını ortaya koyarak, bu alanda çözüm ortaklığı sunmak ve müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmaktır.

EN&TU GRUP, bağlı  şirketlerini tek bir yönetim altında toplayarak, Entegre Tesis Yönetimini; rezidanslar ve siteler, alışveriş merkezleri, iş merkezleri, okullar, hastaneler ve fabrikalar gibi değişik iş sektörlerinde tüm deneyimini müşterisine sunabilen; bunun yanında yönetim, temizlik, teknik, güvenlik ve diğer tekli servis hizmetlerini de farklı kombinasyonlarla müşterisine sağlayabilen bir hizmet kuruluşudur.

Hizmetlerimiz ile ilgili teklif alın

Size özel hazırlayacağımız tekliflerimizle bizimle çalışmaya şimdi başlayın..
Şimdi Teklif Al